English   Polski
Joshua Mills Interiors - Homepage
Joshua Mills Interiors
Joshua Mills Interiors to firma zajmująca się wykończeniami oraz dekoracją wnętrz. Nasz wyszkolony zespół oferuje zagranicznym inwestorom wystrój i wykończenie zakupionych w Polsce nieruchomości.
What do we do?

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać firmę Joshua Mills Interiors na wykonawcę wystroju wnętrza Twojego mieszkania.

  • Ekspertyza: Decydując się na firmę Joshua Mills Interiors, uzyskasz połączone doświadczenie kierowników projektu, dekoratorów wnętrz oraz architektów i konstruktorów, a wszystko to w zasięgu jednego telefonu.
  • Indywidualność: Każdy projekt jest sporządzany indywidualnie, tak aby zapewnić unikalność i niepowtarzalność Twojego mieszkania.
  • Innowacyjne projekty: Nasi konsultanci projektują najmodniejsze wystroje wnętrz, nie przekraczając Twojego limitu finansowego.
  • Wygoda: Firma Joshua Mills Interiors zapewnia Klientom stały dostęp do aktualnych informacji dotyczących postępu prac projektowych i konstrukcyjnych. A wszystko to nie wychodząc z domu i korzystając z jednego źródła kontaktu.
  • Spokój: Gwarantujemy wykonanie projektu zgodnie z najwyższym standardem oraz w określonym limicie czasu i środków finansowych.
  • Jakość: Jakość oferowanych przez nas usług dotyczy zarówno wykorzystywanych materiałów, jak również wykonawstwa, a ponadto odznacza się najwyższym standardem i konkurencyjnymi cenami.
Copyright © Joshua Mills Interiors 2008, part of the Joshua Group Gemini Design