English   Polski
Joshua Mills Interiors - Homepage
Joshua Mills Interiors
Joshua Mills Interiors to firma zajmująca się wykończeniami oraz dekoracją wnętrz. Nasz wyszkolony zespół oferuje zagranicznym inwestorom wystrój i wykończenie zakupionych w Polsce nieruchomości.
What do we do?
  • Firma Joshua Mills Interiors wykończy w najwyższej jakości każde mieszkanie w standardzie developerskim, zgodnie z poszczególnymi planami inwestycyjnymi, takimi jak przygotowanie do wynajęcia, sprzedaży lub do własnego użytku.
  • Oferujemy najbardziej konkurencyjne ceny na polskim rynku dekoracji wnętrz, a jednocześnie możemy zapewnić, że poprzez nasze usługi dążymy do zapewnienia pełnego komfortu Klientów. JMI oferuje trzy dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów programy: Simplicity, Classic i Prestige.
  • Naszym celem jest zapewnienie inwestorom wszechstronnych usług mających na celu wykonanie stylowych wykończeń, które przetrwają próbę czasu i zaspokoją indywidualne potrzeby naszych Klientów. Oddany zespół architektów, projektantów, kierowników projektu oraz wyspecjalizowanych konstruktorów zobowiązany jest do wykonania zaprojektowanego wystroju wnętrz, jak również do przekazywania wykończonych mieszkań w określonym limicie czasu i środków finansowych.
  • Mamy nadzieję, że nasze oddanie wzbudzi w Klientach pewność najwyższego standardu usług.
Copyright © Joshua Mills Interiors 2008, part of the Joshua Group Gemini Design