English   Polski
Joshua Mills Interiors - Homepage
Joshua Mills Interiors
Joshua Mills Interiors to firma zajmująca się wykończeniami oraz dekoracją wnętrz. Nasz wyszkolony zespół oferuje zagranicznym inwestorom wystrój i wykończenie zakupionych w Polsce nieruchomości.
What do we do?

Firma Joshua Mills Interiors została założona przez profesjonalnych developerów nieruchomości. Podjęli się oni renowacji oraz wykonawstwa projektów dla inwestorów z Australii i Wielkiej Brytanii. Odnosząc sukcesy, postanowili rozszerzyć swoją działalność na rynek polski.

Oprócz rozbudowy nieruchomości połączonej z projektowaniem wnętrz, przez wiele lat zajmowali się zarządzaniem projektów oraz konsultacją w korporacyjnym świecie dekoracji wnętrz.

To właśnie pasja i doświadczenie Joshua Mills Interiors sprawia, że jest idealnym partnerem nie tylko w dziedzinie wyposażania i umeblowania mieszkań zgodnie z wymaganym standardem, ale również w podnoszeniu ich wartości, tak aby stanowiły konkurencję na ciągle rozwijającym się rynku.

Meet the team

Firma Joshua Mills Interiors wybrała i połączyła zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi. Ich wspólny potencjał stanowi solidny fundament, dzięki któremu firma może oferować usługi najwyższej klasy.

Project managers

Project managers

Nasi doświadczeni kierownicy projektu nadzorują cały proces - od przyjęcia projektu do jego zakończenia. Ich praca polega na dopilnowaniu terminów dostawy materiałów, koordynowaniu i zarządzaniu planem prac, przeprowadzaniu szczegółowych kontroli, a także dostarczaniu rzetelnych i regularnych informacji o postępach w projekcie... a wszystko to w języku angielskim!

Design consultants

Design consultants

Zatrudniani przez nas doradcy projektu są wykwalifikowanymi projektantami wnętrz i architektami, którzy wykorzystując informacje uzyskane po ocenie indywidualnych potrzeb naszych Klientów, mają za zadanie wykonać projekt tematyczny ściśle dopasowany do danego mieszkania.

Biorąc pod uwagę czynniki, takie jak rodzaj budynku, jego wymiary, otoczenie oraz określone preferencje naszych Klientów, wykonany przez nich projekt stanowi podstawę kompleksowego wykończenia danej nieruchomości, z uwzględnieniem schematów kolorystycznych, rozmieszczenia sprzętu RTV, AGD oraz umeblowania.

Builders

Builders image

Firma Joshua Mills Interiors wyselekcjonowała powszechnie cenioną i wykwalifikowaną kadrę profesjonalnych konstruktorów, którzy odznaczają się szeroką wiedzą specjalistyczną, jak również udokumentowanymi osiągnięciami w dziedzinie wystroju wnętrz.

Ich udział rozpoczyna się wstępną analizą stanu mieszkania, a kończy dopiero wtedy, gdy kierownik projektu w pełni zaaprobuje ostateczny wygląd mieszkania.

Specialist Installers

Specialist Installers

Nasza firma, zgodnie z warunkami umowy zawartej z dostawcą wyposażenia kuchennego, angażuje również doskonale wyszkolonych instalatorów zabudowy kuchennej, co z kolei zapewnia najwyższy standard umeblowania pomieszczeń kuchennych.
Copyright © Joshua Mills Interiors 2008, part of the Joshua Group Gemini Design